אודות אתר טורק

טורק הינו אתר כתוביות המספק הורדת כתוביות בעברית לסדרות וכן גם כתוביות לסרטים חדשים וחמים בחו"ל. אתר כתוביות תרגומים נפתח לראשונה ב-25/10/2005 וכיום טורק מכיל עשרות אלפי כתוביות ותרגומים, מליוני הורדות, מעל 100 אלף משתמשים ומתעדכן מדי יום! כמו כן לאתר קיימת קהילת פורומים ייחודית ופעילה עבורכם!
האתר מפרסם כתוביות (תרגומים בעברית) ברמה גבוהה ללא פשרה באיכות כתוביות וכן מאפשר העלאת תרגומים של קבוצות אחרות או מתרגמים עצמאיים.

בעמוד זה תוכלו לקרוא את היסטוריית השדרוגים של האתר, מאמרים אשר פרסמנו בעבר וכן כתבות אודות האתר אשר פורסמו בעיתונים או מגזינים.

כתבו עלינו

טור "עלו ברשת"

ביום ראשון ה-11/12/2005 עיתון ידיעות אחרונות פרסם את Torec בכלכלה מדור מחשבים / עלו ברשת. את האתר תוכלו למצוא גם בטור אישי "עלו ברשת" של 11/12/2005 באתר Ynet בגרסת אינטרנט מלאה.

מגזין פירמה (גלובס)

כתבה שפורסמה במקור בתאריך 15.06.2009 במגזין פירמה (גלובס) ונכתבה על-ידי הכתב עמי ברנד. בכתבה מתרגמים מצוות Torec מתראיינים בנושא תרגומים וגם מנהל האתר BuildHome בנושא האתר והסצינה.

pCon

Torec הוא אתר כתוביות מבוקש, ותיק, מוביל ונחשב להורדת כתוביות בעברית עבור סרטים חדשים או חמים שמופצים בחו``ל וניתנים להורדה באינטרנט בחינם וכן לאוהבי סדרות בטלויזיה. מה מושך בו כל כך, חובבים וגם מקצוענים?


כתבות חשובות

משמעות השם טורק - Torec

טורק זו מילה בעברית אם עדיין לא שמת לב והמשמעות שלה בעצם היא 'לטרוק את הדלת בפני הלא רצויים'.

בקשת הערכה למתרגמים

המתרגמים עובדים שעות וימים עבור תרגומים ברמה גבוהה ללא פשרה והכל עבורכם! אנא הקדישו דקה מזמנכם והגיבו לכל תרגום אשר הורדתם מהאתר. תודה (:

טורק חוגג 100,000 משתמשים!

לאחר קצת מעל ל-3 שנים בהם אתר טורק קיים ברשת האינטרנט ומוביל בתחום הכתוביות בעברית לסרטים וסדרות, האתר טורק חוגג 100,000 משתמשים רשומים באתר!

תרומה לאתר Torec

טורק הינו אתר אשר מספק לגולשיו תרגומים לסדרות וסרטים. מתן תרגומים אלו כמובן בחינם ללא תמורה, אך יש לזכור שהאתר מתקיים על הוצאות חודשיות קבועות שיש לשלם.


היסטוריית שדרוגים